Mărturiile tale
Ceaiul funcționează! Tatăl meu avea indicele glicemic 8,5-12. După o lună de utilizare, indicele a ajuns la 7. Vă recomandăm!
Recent am întâlnit ceaiuri herbalice ayurvedice din Himalaya și am încercat unele dintre ele (Pitta, Bhringaraj, Jaiphal) și sunt foarte mulțumit de ele, Sunt mult mai liniștit, ligamentul umărului a devenit mai puternic, veruca degetelor mele e dispărută.
Ceaiul Tulsi a fost foarte util în timpul frigului, după două zile, durerile si senzatia de gât inflamat a dispărut. Gustul său este grozav și are un efect de încălzire uimitor. Vă recomand să aveți suficient pe perioada iernii!
Bună ziua, am încercat deja 4 în total ceaiuri: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ și KANTAKARI și toate au avut efecte favorabile, așa că le recomand. Mulțumesc, de asemenea, producătorilor și importatorilor de ceaiuri!
Am vorbit despre operația mea și mi-ai recomandat ceaiul Nimba. Am terminat două pachete. Deși trebuia să fac operația, ceaiul mi-a ajutat să-mi curăț sângele și examenul după chirurgie sa dovedit foarte bine.
Am suferit de colici renale. Antibioticele nu au funcționat. Doar după folosirea regulată a Varuna și a ajustării dietei, problemele mele au dispărut. L-a ajutat și partenerul meu care a avut o inflamație a tractului urinar. Vă mulțumesc pentru amandoi!
Bună ziua, am cumpărat ceaiul ayurvedic Nimba și l-am folosit timp de o lună acum și tenul s-a îmbunătățit excelent. Acneea a dispărut, de asemenea. Acest ceai are "A" de la mine!
Bună dimineața, aș dori să confirm că sunt mulțumit de produsele dvs. foarte mult, deoarece mi-au ajutat mereu.
Înainte de a încerca ceaiurile Everest Ayurveda, nu exista un ceai care să mă ajute. Ceaiul dvstra reprezintă parte integrantă din kitul de prim-ajutor de la domiciliu și mă mențin fascinat de efectele. Nu pot stai fără Udana după muncă.
Bună ziua, acum o lună am luat ceaiul VIDANGA - Slim din vacanța mea și sunt foarte mulțumit de asta. După câteva săptămâni am pierdut 3 kilograme.