Mărturiile tale
Am vorbit despre operația mea și mi-ai recomandat ceaiul Nimba. Am terminat două pachete. Deși trebuia să fac operația, ceaiul mi-a ajutat să-mi curăț sângele și examenul după chirurgie sa dovedit foarte bine.
Sunt multumit de ceaiuri si elixiruri.
Fiind alergic, am folosit mai multe medicamente moderne cu rezultate foarte mici. După ce am folosit regulat ceaiul Dalchini alergia mea a dispărut după o lună, fără sa mai strănut si fara mâncărimi ale ochilor etc.
Chiar au ajuns să-mi plac ceaiurile ayurvedice din Himalaya, pentru că într-adevăr funcționează. Mai presus de toate, Tulsi este uimitor, dar simt rezultate pozitive chiar si cu ceaiul vostru - Alochaka. Recent, am avut probleme cu dinții, așa că am primit Kantakari. Mulțumesc!
Bună ziua, am folosit Varuna pentru tulburări renale. Mi s-a îmbunătățit starea rinichilor, precum și eczemul meu atopic.
Sunt foarte încântat de ceaiuri. După ceaiul Ashwagandha, dorm ca un copil. Când a fost atacat de un virus am baut Katphala, febra a scăzut, durerea gâtului a dispărut și nivelul energetic a crescut fără a folosi pilule!
Stimate domnule sau doamna, in timp ce am calatorit in tara dvstra frumoasa acum cateva saptamani, am cumparat cateva ceaiuri mentionate mai sus si par sa aiba un efect foarte favorabil asupra nivelului de sange / glucoza. Mulțumesc.
Bună dimineața, vreau să mă alătur celor care au încercat ceaiul Vidanga, sunt foarte fericit cu acest ceai, mi-a ajutat să-mi reduc greutatea și chiar mă simt mai bine. :o) Deci, recomand, chiar functioneaza.
Perfecțiune, gust fantastic, aromă, relaxare ... FOARTE RECOMANDAT :-)
Bună ziua, folosesc ceaiul NIMBA pentru problemele mele cu pielea. După câteva zile de utilizare, mi s-a înlăturat mâncărimea pielii și erupția a dispărut. În familia noastră folosim ceaiul VARUNA pentru rinichi. Am scăpat de o infecție pentruo perioadă lungă de timp.