Mărturiile tale
Am ajuns la produsele dvstra prin prietenul meu. Se recuperează dupa o operatie la nivelul uterului și văd că ceaiul pe care îl folosește îi face bine. Am vrut să încerc, așa că beau ceaiul pentru stomac. Am început doar de cateva zile și mă simt mai bine.
Buna. Am început să beau ceaiurile acum o lună și simt o schimbare. Nu mai sunt la fel de nervos ca înainte și transpir mai puțin. Vă beau ceaiurile ca parte a aportului meu de apă, două tipuri de ceai pe zi, 4-5 cești.
Am folosit Chyawanprash timp de o jumătate de an și nu pot vorbi decat foarte bine despre el. Nu mai sunt afectată de frig, de tuse, ... Am fost sănătoasa toată iarna după mulți ani.
Perfecțiune, gust fantastic, aromă, relaxare ... FOARTE RECOMANDAT :-)
Bună, vreau să va mulțumesc pentru ceaiul RANJAKA. Am avut probleme datorate lipsei de fier din sângele meu. În plus, sunt vegetarian. Orice pastile care conțin fier nu au funcționat. Ceaiul nu numai că m-a ajutat, dar nu a avut nici un efect secundar.
Bună ziua, am folosit Apana deja timp de trei luni, întotdeauna cu două zile înainte de ciclul menstrual și nu mai trebuie să folosesc nici un pastile pentru ameliorarea durerii. Ceaiurile din plante comune nu funcționau. Mulțumesc foarte mult.
Bună, am răcit, așa că am cumpărat ceai Tulsi. Imediat după cea de-a doua utilizare, nasul mi s-a eliberat, iar durerea gâtului a dispărut și tusea s-a oprit. Îi recomand tuturor celor bolnavi.
Bună ziua, am descoperit ceaiurile voastre uimitoare. Am facut testul Dosha si am aflat ca sunt tip Pitta si asa ca am cumparat ceaiul Pitta ... multumesc.
Bună ziua, am cumpărat ceaiurile dvstra de o lungă perioadă de timp, am discutat cu un reprezentant de vânzări foarte plăcut și capabil. Încearcă să-mi dea multe informații, spre deosebire de alte companii.
Am primit ceaiul pentru tractul urinar de la un prieten de-al meu și sunt foarte mulțumit de asta. Multumesc!