Mergi la conţinutul principal
Instagram
Română Română
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formular de căutare

Coş 0
Everest Ayurveda
Meniu principal
  • Acasă
  • Povestea noastră
  • Principiile ayurveda
  • Blog
  • De unde cumparam
  • Magazin online
  • Contact
Everest Ayurveda

Eşti aici

Acasă » De unde cumparam » Setland COM

Setland COM

Bulevardul Revoluției bl 4 parter
725200 Falticeni
România

Alege produsul

  • Ceaiuri ayurvedice himalayene
  • Relaxare și ceaiuri condimentate
  • Elixiruri ayurvedice din plante
  • Băuturi ayurvedice preparate din superalimente
  • Alimentație ayurvedică sănătoasă
  • Terapii ayurvedice la domiciliu
  • Aromaterapie ayurvedică
  • Canile și accesoriile pentru ceai

Mărturiile tale

Toate marturiile Adauga marturie

Fiind alergic, am folosit mai multe medicamente moderne cu rezultate foarte mici. După ce am folosit regulat ceaiul Dalchini alergia mea a dispărut după o lună, fără sa mai strănut si fara mâncărimi ale ochilor etc.

R. Frank

VIDANGA ma ajutat nu numai sa slabesc, mi-a curatat corpul si ma ajutat sa ma devin sonor si frumos. Am încercat deja ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI și pot spune că funcționează. Am 48 de ani și mă simt mai bine decât înainte.

Alena, Nova Dubnice

Perfecțiune, gust fantastic, aromă, relaxare ... FOARTE RECOMANDAT :-)

Silvie H.

Buna dimineata. Mi-am cumpărat ceaiul Nimba pentru acnee, care se agravase din cauza stresului. După două luni de băut acest amestec de plante am scăpat complet de acnee pe fața mea. În plus, durerea menstruala mi s-a redus.

Regards, Adéla K.

Am cumpărat Kodama – betisoare Samurai de tămâie din magazinul de ceaiuri și trebuie să spun că a fost cel mai fantastic parfum pe care l-am mirosit vreodată în viața mea.

Kubus

Sunt multumit de ceaiuri si elixiruri.

Pavel

Buna ziua, sunt foarte multumit de ceaiurile voastre, Vidanga ma ajutat sa slabesc, dupa ce am baut Kalamegha, problemele legate de vezica urinara sunt aproape inexistente. Acum mă gândesc la Pachaka, ca sa renunt la fumat! Mulțumiri!

K. N.

Aș dori să vă mulțumesc pentru ceaiul Nagara. Am scăpat de problemele mele, iar efectele pozitive le-am observat deja după cinci zile. Nu numai că am scăpat de inflamație, dar și de senzația de mâini și picioare reci. Pielea mea este și mai curată.

Ceaiul Dalchini m-a ajutat în primele zile ale sezonului de primăvară la aparitia polenului, După o săptămână de băut ceaiul, de trei ori pe zi, am putut să plimb câinele și să alerg cu el printr-o luncă înflorită!

Marta K.

Stimate domnule sau doamna, in timp ce am calatorit in tara dvstra frumoasa acum cateva saptamani, am cumparat cateva ceaiuri mentionate mai sus si par sa aiba un efect foarte favorabil asupra nivelului de sange / glucoza. Mulțumesc.

Emile van Rijswijk, Picton, New Zealand
Anterior Următorul
  • Logheaza-te
  • Termeni și condiții
  • Asistenta vanzari
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | RO
VisionApps