Mărturiile tale
Fiind alergic, am folosit mai multe medicamente moderne cu rezultate foarte mici. După ce am folosit regulat ceaiul Dalchini alergia mea a dispărut după o lună, fără sa mai strănut si fara mâncărimi ale ochilor etc.
Bună, îmi place să beau și ceaiurile dvstra și mă ajută intrutotul. Efecte asupra pielii, oboseala, alimentarea cu energie. Mulțumesc
Bună ziua, am folosit Apana deja timp de trei luni, întotdeauna cu două zile înainte de ciclul menstrual și nu mai trebuie să folosesc nici un pastile pentru ameliorarea durerii. Ceaiurile din plante comune nu funcționau. Mulțumesc foarte mult.
Înainte de a încerca ceaiurile Everest Ayurveda, nu exista un ceai care să mă ajute. Ceaiul dvstra reprezintă parte integrantă din kitul de prim-ajutor de la domiciliu și mă mențin fascinat de efectele. Nu pot stai fără Udana după muncă.
Bună ziua, folosesc ceaiul NIMBA pentru problemele mele cu pielea. După câteva zile de utilizare, mi s-a înlăturat mâncărimea pielii și erupția a dispărut. În familia noastră folosim ceaiul VARUNA pentru rinichi. Am scăpat de o infecție pentruo perioadă lungă de timp.
Datorită ceaiului Medhika, lactația mea a crescut cu 50%. Nimic nu m-a ajutat mai devreme ca acest ceai.
Am vorbit despre operația mea și mi-ai recomandat ceaiul Nimba. Am terminat două pachete. Deși trebuia să fac operația, ceaiul mi-a ajutat să-mi curăț sângele și examenul după chirurgie sa dovedit foarte bine.
Vă recomandăm ceaiul Pachaka. Am suferit de o durere in partea stanga sub stomac, probabil o problema a splinei. După câteva zile de utilizare, durerea a dispărut. Efectul este uimitor. Acum încerc Bhringaraj pentru păr.
Am baut ceaiul APANA si, dupa ani de menstruatie neregulata, ciclul meu s-a reglat in cele din urma. Uimitor!
Eu am băut Tulsi, am avut tuse severă de mult timp și metodele de tratament alopate nu m-au ajutat. Ceaiul mi-a usurat imediat respiratia, puteam dormi noaptea si in 14 zile tusea a disparut.
100 g
100 g
200 g
200 g