Mergi la conţinutul principal
Instagram
Română Română
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formular de căutare

Coş 0
Everest Ayurveda
Meniu principal
  • Acasă
  • Povestea noastră
  • Principiile ayurveda
  • Blog
  • De unde cumparam
  • Magazin online
  • Contact
Everest Ayurveda

Eşti aici

Acasă » De unde cumparam » Magazin Dr Green

Magazin Dr Green

piața Mihai Vitezul nr 28
400036 Cluj Napoca
România

Alege produsul

  • Ceaiuri ayurvedice himalayene
  • Relaxare și ceaiuri condimentate
  • Elixiruri ayurvedice din plante
  • Băuturi ayurvedice preparate din superalimente
  • Alimentație ayurvedică sănătoasă
  • Terapii ayurvedice la domiciliu
  • Aromaterapie ayurvedică
  • Canile și accesoriile pentru ceai

Mărturiile tale

Toate marturiile Adauga marturie

Ceaiul Apana oferă o calmare rapida a durerii, după două cești nu mai este nevoie să utilizați pilule. De asemenea, Medhika a fost foarte util când am avut puțin lapte.

Trebuie să fi fost un geniu, am folosit ceaiuri de ceva timp, sunt eficiente pentru un somn linistit calmare, concentrare și armonie, curăță sânge și elimină hemoroizii.

Regards, Jirka

Am o experienta cu ceaiul pentru durere menstruala puternica si acest ceai m-a ajutat foarte mult. Nu trebuie sa mai folosesc pastile, doar beau de 2 sau 3 ori pe zi acest ceai, si ma simt mult mai bine. Mulțumesc foarte mult.

Alena

Chyawanprash ma ajutat să scap de constipatia de care sufeream de 14 ani! Deja după trei zile am început să elimin o dată pe zi. Acum, după două luni digestia mea este absolut în regulă. Greutatea mea este de asemenea redusă cu 3 kg, iar eczema atopică dispare!

Eu beau ceai Ashwagandha de două ori pe zi. Este uimitor, nu mai iau pastile pentru somn, doar ceaiul dvstra din plante și trebuie să spun că nu-mi plac ceaiurile din plante, dar acesta nu este rău, îmi place și are un gust bun. Îi recomand.

Zdenka

Recomand ceaiul pentru somn Ashwagandha. Eram aproape disperat, dupa fiecare a doua zi fără somn. Ashwagandha a functionat imediat și m-a ajutat foarte mult. E mai eficient decât calmantele!

Michal O.

Am cumparat un ceai pentru somn linistit si chiar functioneaza!!! Recomand cu drag.

Petr

Bună ziua, acum o lună am luat ceaiul VIDANGA - Slim din vacanța mea și sunt foarte mulțumit de asta. După câteva săptămâni am pierdut 3 kilograme.

A. Vaškovský, Hradec Králové

Am baut ceaiul APANA si, dupa ani de menstruatie neregulata, ciclul meu s-a reglat in cele din urma. Uimitor!

Bára

Bună ziua, am folosit Varuna pentru tulburări renale. Mi s-a îmbunătățit starea rinichilor, precum și eczemul meu atopic.

D. Dostálová
Anterior Următorul
  • Logheaza-te
  • Termeni și condiții
  • Asistenta vanzari
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | RO
VisionApps