Mărturiile tale
Vă recomandăm ceaiul Pachaka. Am suferit de o durere in partea stanga sub stomac, probabil o problema a splinei. După câteva zile de utilizare, durerea a dispărut. Efectul este uimitor. Acum încerc Bhringaraj pentru păr.
Am vorbit despre operația mea și mi-ai recomandat ceaiul Nimba. Am terminat două pachete. Deși trebuia să fac operația, ceaiul mi-a ajutat să-mi curăț sângele și examenul după chirurgie sa dovedit foarte bine.
Am suferit de o tulburare de stomac insotita de diaree si crampe pentru cateva zile. Totuși am mâncat un pachet de fructe Amalaki. A reușit să oprească diareea mea si să mă elibereze de durerea de stomac. Excelent, le recomand!
Bună ziua, am încercat deja 4 în total ceaiuri: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ și KANTAKARI și toate au avut efecte favorabile, așa că le recomand. Mulțumesc, de asemenea, producătorilor și importatorilor de ceaiuri!
Sunt multumit de ceaiuri si elixiruri.
Am o experienta cu ceaiul pentru durere menstruala puternica si acest ceai m-a ajutat foarte mult. Nu trebuie sa mai folosesc pastile, doar beau de 2 sau 3 ori pe zi acest ceai, si ma simt mult mai bine. Mulțumesc foarte mult.
Ceaiurile sunt minunate. Le folosesc pentru tulburări urinare. Nu este nevoie de antibiotice. Mulțumesc.
"Eu sunt doctor în Praga, Republica Cehă, lucrez la un spital universitar, mulțumită companiei Everest Ayurveda, am avut ocazia să văd sau să aud despre efecte aproape miraculoase pe care le pot avea amestecurile de plante medicinale în unele cazuri.
Am ajuns la produsele dvstra prin prietenul meu. Se recuperează dupa o operatie la nivelul uterului și văd că ceaiul pe care îl folosește îi face bine. Am vrut să încerc, așa că beau ceaiul pentru stomac. Am început doar de cateva zile și mă simt mai bine.
Bună ziua, am fost folosind ceaiul pentru o lungă perioadă de timp și cred că într-adevăr mă ajuta cu toate necazurile posibile :) Vă mulțumesc și vă doresc o zi bună.
100 g
200 g
100 g