Mărturiile tale
Am cumpărat ceaiul Pitta ani de zile. M-a ajutat foarte multe ori. Cumpar si alte ceaiuri pentru familia mea si le recomand multor oameni. Îmi displac pastilele chimice, așa că vă mulțumesc pentru aceste ceaiuri.
Perfecțiune, gust fantastic, aromă, relaxare ... FOARTE RECOMANDAT :-)
La sfârșitul anului 2009, am băut ceai de Sarphaganda, deoarece tensiunea arterială era destul de instabilă. După două luni, tensiunea arterială a revenit la normal și rămâne stabila.
Buna. Am început să beau ceaiurile acum o lună și simt o schimbare. Nu mai sunt la fel de nervos ca înainte și transpir mai puțin. Vă beau ceaiurile ca parte a aportului meu de apă, două tipuri de ceai pe zi, 4-5 cești.
De o luna intrega folosesc constant Abhaya pentru reducerea colesterolului. La început: 9,4, după o lună de trei ori pe zi și o pilula de seară: 5,2. Mulțumesc mult.
Bună dimineața, beau Alochaka, lucrez zilnic pe computer și am făcut o operație. Am cumpărat ceaiul dintr-un magazin și de atunci am cumpărat în mod regulat și l-am folosit pentru satisfacția mea.
Am cumpărat un ceai pentru somn și este foarte grozav. Chiar funcționează ...chrrrrr... :))
Am vorbit despre operația mea și mi-ai recomandat ceaiul Nimba. Am terminat două pachete. Deși trebuia să fac operația, ceaiul mi-a ajutat să-mi curăț sângele și examenul după chirurgie sa dovedit foarte bine.
Bună, folosesc ceaiul Arjuna pentru activitate cardiacă de două luni. Am o aritmie și ceaiul ma ajutat. Nu simt palpitații neregulate și mă simt bine.
V-am cumpărat ceaiurile de mai mulți ani, mă ajută în boala mea gravă. Sunt fantastice și sunt încântat să vizitez magazinul online, unde pot alege din toate sortimentele dintr-un singur loc și nu trebuie să merg la magazine diferite.
100 g
200 g