Mărturiile tale
Am ajuns la produsele dvstra prin prietenul meu. Se recuperează dupa o operatie la nivelul uterului și văd că ceaiul pe care îl folosește îi face bine. Am vrut să încerc, așa că beau ceaiul pentru stomac. Am început doar de cateva zile și mă simt mai bine.
Ceaiul Apana oferă o calmare rapida a durerii, după două cești nu mai este nevoie să utilizați pilule. De asemenea, Medhika a fost foarte util când am avut puțin lapte.
Ceaiul Dalchini m-a ajutat în primele zile ale sezonului de primăvară la aparitia polenului, După o săptămână de băut ceaiul, de trei ori pe zi, am putut să plimb câinele și să alerg cu el printr-o luncă înflorită!
Fiind alergic, am folosit mai multe medicamente moderne cu rezultate foarte mici. După ce am folosit regulat ceaiul Dalchini alergia mea a dispărut după o lună, fără sa mai strănut si fara mâncărimi ale ochilor etc.
Buna ziua, am baut ceaiul Apana, care ma ajutat imens cu menstruatia mea dureroasa. Mi-am aruncat pastilele, durerea a dispărut. Mulțumiri!
Sunt multumit de ceaiuri si elixiruri.
Bună, coloana vertebrală mă deranjează într-adevăr, am o durere severă. O lună de perfuzie și pastile fără rezultate pozitive. Acum folosesc GOKSHURA și încă nu am luat o singura pastila. MULTUMESC pentru fiecare zi care nu doare. Salutari
Bună ziua, am 25 de ani și, în calitate de donator de sânge regulat, mi s-a spus de multe ori de către centrul de transfuzie al sângelui că nu am un sânge bun. De când vă folosesc ceaiurile, nu s-au mai plâns de mine. Mulțumesc foarte mult.
Sunt foarte multumit de ceai. Aș putea întrerupe folosirea pastilelor pentru calmarea nervilor și mă simt mai mulțumit și mai relaxat. O să-l cumpăr și o recomand tuturor.
Bună ziua, cumpăr în mod regulat ceaiuri din oferta voastra (Kudzu, Brahmi) și sunt foarte mulțumit de ele. Salutari
100 g
200 g
200 g